Jsme tu pro vás již od roku 1993
Francouzská Polynésie FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte do ráje se specialisty.
Francouzská Polynésie FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte do ráje se specialisty.
Francouzská Polynésie FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte do ráje se specialisty.
Francouzská Polynésie FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte do ráje se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Ivan Kondysek

14.05.2019

Francouzská Polynésie

Tahiti 23.4.- 11.5.2019

Tato destinace je opravdu mimořádná a ostrov Tetiaora a Bora Bora jsou světové perly.Organizace zájezdu i průvodce pan Jiří Koubek zasluhují mimořádnou pochvalu, jediná vada na kráse jsou tanečky přes imigrační a bezpečnostní úředníky při přestupu v Los Angeles.I přes tuto výhradu si účastník odnese velmi silný pozitivní zážitek.

Miroslav

21.08.2017

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie 6. 5. - 25. 5. 2017

Dobrý den! Jsem účastník zájezdu Polynésie 6.5.-25.5.2017 a tak mi dovolte také s přispěním malého zážitku cestovatelů! Dobrý den. Je již srpen, ale zážitky z cesty v květnu stále nevyprchaly, ba právě naopak. Prohlídka fotek opakovaně probouzí zážitky z druhého konce světa. Dodávají mi chuť a motivaci k dalším cestám! Není to pouze díky aktraktivitě lokality ostrovů s palmami, ale i díky profesionální organizaci celého zájezdu a osobě průvodce p. Jiřího Koubka. Kamarádský přístup, bezkonfliktní jedinec s geniální schopností sjednotit kolektiv rozdílných povah a věkového složení dodává na ratingu celého zájezdu. Jediněčné zážitky celého zájezdu umocňují i dojmy z překvapení mimo program, jako např. plavba v rybářském člunu místo letu letadlem (stávka místních aerolinek) či osobní zkušenost s rozbíjením kokosu! Příroda, klid, sluníčko, teplé moře, atmosféra Polynézských ostrovů, to nelze slovy popsat, to se musí pouze zažít! A závěrem? Vidíte snad tady v Evropě slunce na severu či chodit lidi po hlavě? Miroslav :-)

Vašek a Lenka

05.07.2017

Francouzská Polynésie

Polynésie 6.5.-25.5.2017

Zdravíme, ozýváme se po delším čase, kdy jsme museli opět vplout do běžného pracovního tempa a dohonit to, co jsme tak krásně hodili za hlavu. Současně jsme tak trochu nechali odeznít emoce z naší životní cesty . Rád bych proto předal za mě a Lenku naše hodnocení zájezdu a moc, moc bych prosil, pokud by jsi to dokázal tlumočit i Jirkovi Koubkovi, kterého touto cestou zdravím, ať je kdekoliv po světě. Toto je chlapci jen pro vás dva a tátu, kterého tímto obdivuji s jeho úžasným citem pro marketing a práci s lidmi. Oba s Lenkou o tom něco víme, protože já jsem markeťák a Lenka personalistka. Takže k hodnocení v několika málo bodech: 1. To, co jsme společně prožili nebyl zájezd, ale něco, co se stane člověku jen jednou v životě. 2. Chystáme turistické cesty do kosmu, protože tady je vše poznané a komerční, ale není to pravda a Jirka Koubek to dokázal. Odpoutali jsme se od zemské tíže generování a výroby problémů tam, kde nejsou. 3. Sblížilo nás to, Lenka už uvažuje o jízdním kole. 4. Dostali jsme mnohem víc, než jste inzerovali ve vaší komerční nabídce. Jsou věci, které se nedají popsat, ani vtisknou do počítačové šablony. Prostě se musí prožít. Fotky a videa jsou především jen pro nás ne pro prezentaci pro přátele, kteří to nepochopí. 5. Jako nejstarší účastníci zájezdu Vám tímto chceme poděkovat a pokud budete mít cestu do východní gubernie naší republiky tak budeme rádi, když se u nás v Ostravě stavíte. Velký dík Jirkovi Koubkovi, tobě a tátovi. S úctou Vašek a Lenka

Iva Kašparová

26.06.2017

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie 18. 4.- 6. 5. 2017

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za organizaci, celkový itinerář a volbu průvodce při zájezdu do Francouzské Polynésie 18.4.-6.5.2017. Velkým přínosem byl průvodce Jirka Koubek, který díky svým znalostem lokality a schopností "tmelit" kolektiv vše perfektně zvládnul a obohatil nás o spoustu informací a zážitků v dané lokalitě. Sešla se bezproblémová skupina a určitě budeme dlouho vzpomínat nejen na výjimečnou krásu oblasti, ale i prožité momentky. Z velké většiny cestuji s rodinou či přáteli po vlastní ose, ale tentokrát není co vytknout celému organizovanému zájezdu. Mohu jen doporučit všem, kteří chtějí poznat jedny z největších krás na zemi. Iva Kašparová

RNDr. Eva Kolářová

11.05.2017

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie 18. 4. - 6. 5. 2017

Dobrý den! Chtěla bych poděkovat (proběhlý zájezd Francouzská Polynesie 18.4.-6.5.) Vaší CK hlavně za výběr průvodce zájezdem, pana Jiřího Koubka. Tento průvodce má vynikající klidné chování, které krizové nebo napjaté situace automaticky uklidňuje. Také jeho znalosti z oblasti historie a zajímavostí o dané lokalitě přesahují běžný rámec. Uvedený zájezd je v této podobě velmi dobře připravený a byla jsem spokojená nejen s výběrem hotelů, ale i s dalšími službami (výběr aut, výletů apod.). Pokud budete v budoucnu uvažovat o této lokalitě FP, doporučuji připravit verzi FP 2. více pobytovou na méně ostrovech, pro klienty, kteří by se sem chtěli vydat opakovaně. Hezký den RNDr. Eva Kolářová

Milan & Irena Simonovi

11.05.2017

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie 18. 4. - 6. 5. 2017

Vážení přátelé, titulujeme Vás přáteli, protože klima po celou dobu zájezdu bylo přátelské, zejména díky průvodci Jiřímu Koubkovi, který celou cestu organizačně výborně zvládl, a snažil se nám pobyt i jednotlivé akce co nejvíce zpříjemnit. Bezproblémové bylo také složení celé skupiny účastníků, na kterých bylo patrné, že jsou již ostřílenými cestovateli, schopnými překlenout i obtížnější úseky cesty. Zcela určitě využijeme znovu služby Vaší cestovní kanceláře. Cestujeme s manželkou často i vícekrát do roka s různými CK. Byli jsme příjemně překvapeni úrovní služeb CK AVETOUR. Absolvovaná cesta obohatila významně naše dosavadní prožitky. Díky za dobrou práci. Milan & Irena Simonovi.

V.Píša

31.05.2016

Francouzská Polynésie

Poděkování

Dobry den, ve ctvrtek vecer jsme se vratili ze zajezdu z Polynesie. Chtel jsem, abyste mel jako majitel firmy informaci i od ucastniku zajezdu. Sesla se vyjimecne dobra spolecnost 11 lidi, kteri s humorem prekonali ztratu zavazadel, stavku mistni letec. spolecnosti i vydatne deste na konci pobytu. Neni dosud uzavrena financni nahrada za ztratu zavazadel. Pobyt se jednoznacne vydaril, ale zcela dominantni zasluhu na tom ma p. Jiri Koubek, pruvodce, ktery byl nesmirne obetavy, vstricny, dokazal improvizovat, domnivame se, ze svoji praci odvedl ve vysokem nadstandardu. Dukazem toho je, ze jsme se s manzelkou rozhodli jet s Vasi CK do Vietnamu od 20.10. - 07.11.2016 jenom proto, ze tento zajezd bude vest pan Koubek, o teto ceste jsme pred tim neuvazovali.

Mojmír Bordovský

15.05.2016

Francouzská Polynésie

Fr.Polynésie

Děkujeme CK Avetour za perfektně zorganizovanou cestu do Polynésie.Hlavně oceňujeme ochotu a přehled průvodce Jirky,který svým přístupem vytvořil výbornou atmosféru po celou dobu trvání dovolené.Zážitky z této cesty se nám zařízly hluboko do naší mysli a jen tak něco je nedokáže vymazat.Bordovští

Kubicovci

05.10.2015

Francouzská Polynésie

Francúzska Polynézia

Ahojte, v Polynézii bolo úžasne!!! Nádherná neopísateľná príroda. Najskôr sme si mysleli, že tie fotky v katalógoch musia byt nejak upravene, ale v skutočnosti tie farby boli este oveľa krajšie ako na fotkách. A ľudia - domorodci priateľski, pohostinní, plní dobrej nálady, tancu a spevu. Jedlo bolo lahodne. Zamilovala som si Tie ich ryby a všetko. Je to naozaj raj na Zemi. A keď ste tam so super ľudmi, ktorí to majú všetko zorganizované a naplánované, tak to nemá chybu. Jedna by sa predsa našla: a to , že najkrajšie dievčatá boli vlastne chlapi :) ...a už musím prestať písať, lebo by som tu napísala cely cestopis o našej úžasnej ceste do Polynézie, ktorú mi dal môj super manžel na 10. Výročie svadby. Ďakujeme Jirkovi, Dandy a všetkým čo tam s nami boli :)

Danuše Mrázová

19.03.2015

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie

Zájezd do Polynésie v termínu 17.2.-7.3.2015 ani komentovat nelze.Nejsou slova, která by dostatečně dokázala vyjádřit emoce a krásu. Dovolená mého života předčila veškerá očekávání a máte-li stejný sen, jako byl ten můj, moc vám přeji, aby se splnil. Žádná fotografie nedokáže nahradit to, co vidíte na vlastní oči a sami prožijete. Jiřímu Chválkovi tímto děkuji za vše, co pro naše zážitky udělal. Dandy

Radomír Kopeček

17.03.2015

Francouzská Polynésie

Francouská polynésie

Chtěl by poděkovat panu Jiřímu Chválkovi za perfektně zorganizovanou dovolenou a troufám si říct, že to co jsme viděli a zažili už asi těžko uvidím a zažíju. Ještě jednou Jirko díky. Radek Kopeček

Iveta Bartová

14.03.2015

Francouzská Polynésie

Francouzská polynésie

Dobrý den, tímto bych chtěla moc poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě zájezdu do Francouzské polynésie. Tak silný zážitek z dovolené jsem ještě neměla a asi mít nebudu.Bylo to prostě úžasné!!!!! Nikdy na to nezapomenu. Iveta Bartová

FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 119.990 Kč
délka pobytu:
19 dní

termín:
24.03. - 11.04.2020
2020 Francouzská Polynésie Bezkonkurenční program zájezdu, během kterého navštívíte 7 ostrovů Francouzské Polynésie více zde »
Vyprodáno
Cena včetně tax: 129.990 Kč
délka pobytu:
19 dní

termín:
08.10. - 26.10.2019
2019 Francouzská Polynésie Magická podmanivost ostrovů na Vás zapůsobí všemi smysly a pohltí Vás svojí neskonalou krásou! více zde »
Vyprodáno
Cena včetně tax: 129.990 Kč
délka pobytu:
19 dní

termín:
05.11. - 23.11.2019
2019 Francouzská Polynésie Životní dovolená ve Francouzské Polynésii v doprovodu českého průvodce! Poslední termín roku 2019! více zde »